BEZPEČNÝ HOTEL

PROJEKT PRO HOTELY, PENZIONY....

Představujeme vám vynikající, jedinečnou ekologickou, inovativní alternativu pro poskytovatele ubytovacích a stravovacích služeb v oblasti dezinfekce a hygieny budov, s kterými mohou uspokojit potřeby svých zákazníků z hlediska hygieny a ochrany zdraví a snadno splnit příslušné pokyny pro dodržování bezpečnosti v souvislosti s COVID-19 a dalšími infekčními nemocemi. Našim hlavním princípem je KONTINUÁLNÍ OCHRANA, díky které můžeme dlouhodobě ujistit cestovatelskou veřejnost, že CESTOVÁNÍ V ČESKU a na SLOVENSKU JE BEZPEČNÉ . Zajistíte bezpečné ubytování a lidé se nemusí obávat rizika, ani vzdát nenahraditelných zážitků z cestování.

Poskytujeme komplexní službu, která zajišťuje maximální hygienu a bezpečnost pro zdraví nejen v daném okamžiku, ale díky aplikaci technologie Bactakleen Ultramist poskytuje kontinuální ochranu zdraví pro ubytované hosty i zaměstnance hotelů.

PRO KOHO DOPORUČUJEME?

Pro všechny, velké i malé rodinné hotely, penzióny, restaurace. Pro ty poskytovatele ubytování, kteří chtějí hostům zajistit nejen skvělý, ale i bezpečný pobyt. Pro ty, kterým záleží na bezpečnosti a spokojenosti klientů - stojí za to strávit dovolenou na Slovensku a v Česku.

Odlište se od hotelů, kde používají jednorázovou dezinfekci, tam i hodinu po aplikaci může někdo infikovaný nákazu přinést! Vsaďte na bezpečnou dlouhodobou ochranu před šířením infekce! Chraňte své klienty i zaměstnance před přenosem infekce respiračních onemocnění (chřipka, COVID-19..), střevní virózy, žloutenky, kožních virových nemocí... a žijte ve zdravém prostředí!

Více odpovědí na otázky najdete i v našem rozhovoru pro časopis GASTRO & HOTEL Přejeme úspěšnou a bezpečnou sezónu!

Článek na str. 61 : GASTRO & HOTEL

Fotky a videa najdete na našem Facebooku:

JAK TO FUNGUJE?

Naše Bactakleen technologie je netoxická, bezpečná i pro rostliny, zvířata, malé děti, astmatiky....na bázi rostlinných extraktů, bez chemie, nepříjemného pachu, naopak zanechává příjemnou vůni rostlin (aloe vera, tea tree...). bezpečná i pro potraviny nebo lidskou pokožku. Není nutné nic vynášet z místností, ani potraviny, nebo rostliny, ani větrat po aplikaci.

Bactakleen Marvekleen je doslova "super dezinfektant" přírody, na bázi potravin - soli a vody. Jeho aktivní složkou je speciální nano-chlorid sodný, který nabitím elektrolýzovanou vodou vytváří kyselinu chlornou, sloučeninu, která je produkována našimi bílými krvinkami a je nepostradatelnou součástí imunitního systému našeho těla. Kyselina chlorná je taky uznávaná CDC (Centres for Disease Control and Prevention - přední národní ústav veřejného zdravotnictví ve Spojených státech) proti Gram + a Gram agentům na překonání MRSA, VRE, MRSE, HIV, HBV, HCV norovirus a koronavirus. A v červenci 2020 byl výrobek MARVEKLEEN testován proti korona viru a získal certifikát účinnosti 99,99%. 

BACTAKLEEN ULTRAMIST ultra jemná mlhovina s nano-efektem se usadí a absorbuje do všech povrchů, i do hloubky klimatizace a ničí 99,9% bakterií (Staphylokokus, Legionella,...), korona virus (testováno v červenci 2020 mezinárodními laboratořemi SGS a TÜV) , kvasinky, spory plísní a hub při každém kontaktu a díky obsahu extraktů rostlinných olejů s dezinfekčním účinkem potlačuje viry respirační, střevních a kožních nemocí (chřipka, COVID-19, herpes,...) tím chrání před přenosem infekce, s dlohodobým účinkem 2-3 měsíce. Je to přírodní, netoxická technologie na bázi rostlin, bezpečná, není nutné vynášet z místnosti rostliny, potraviny... neškodí ani zvířatům, malým dětem, astmatikům..., Doba aplikace je krátká, ale je nutné nechat mlhovinu úplně usadit, co trvá 1-2 hodiny v případě použití klimatizace nebo ventilátorů, 3-5 hodin bez klimatizace,  doporučujeme aplikovat večer a nechat místnosti uzavřené do rána. Doba působení je závislá i na velikosti prostoru.

JAK ZÍSKAT CERTIFIKÁT BEZPEČNÝ HOTEL 1-4 *

Zaregistrujte se níže pro konzultaci nebo cenovou nabídku služby, která Vám nejvíce vyhovuje a po aplikaci obdržíte certifikát v elektronické i tištěné formě, štítky do místností,  aby vaši hosté viděli, že prostory jsou ošetřené a bezpečné pro jejich zdraví.

BEZPEČNÝ HOTEL *  cena 10 kč/m2 bez DPH, aplikace Bactakleen Marveklenn s účinností 99,9%  jednorázově  zničí viry, bakterie, korona virus (testy, certifikáty)  na površích, kde bude nastříkaný (fogerem, fogovačem, nebo jiném rozprašovači za studena). Je bezpečný pro zdraví, bez toxických látek, na bázi soli. 

BEZPEČNÝ HOTEL ** cena 25 Kč/m2 bez DPH, zahrnuje aplikaci Bactakleen Ultramist -technologii 2v1 , kdy rozprašovacím přístrojem Bactakleen za tepla/ohřevu vytvoříme ultrajemnou mlhovinu nano-částeček, která - zničí jednorázově 99,9% bakterií, korona virus (testy, certifikáty) plísně, kvasinky...  a navíc zajistí nepřetržitou ochranu povrchů, ovzduší a klimatizace místností před šířením infekce a nemocí COVID-19, chřipky, žloutenky, střevních infekcí.... účinnou až 2-3 měsíce

BEZPEČNÝ HOTEL *** cena 30 Kč/m2 bez DPH, zahrnuje vše jako certifikát Bezpečný hotel**  tj.dlouhodobou ochranu proti šíření infekce + Marvekleen produkt pro jednorázovou dezinfekci exponovaných míst - na povrchy stolů, kliky,...pro každodenní používání místo chemických sprejů.

BEZPEČNÝ HOTEL **** cena 4000kč/měsíčně bez DPH při ploše 500m2; (měsíční částku Vám spočítáme podle plochy a výšky stropu). Zahrnuje vše jako certifikát Bezpečný hotel ** ale 4x v roce (čtvrtletně), na základě smlouvy na 1 rok pro nepřetržitou ochranu zdraví.      Minimální měsíční investice v hodnotě 1-2 noclehů Vám zajistí bezpečí pro zdraví vašich hostů i zaměstnanců po celý rok! 

Pozor na časté používání toxického ozonu - škodí nejen zdraví, ale měkne z něj plastové vybavení a koroduje i nerezová ocel! Nepoškozujte si zdraví, ani vybavení hotelů - vsaďte na bezpečné technologie!

Další produkty z řady Bactakleen: Herbal Hand Sanitizer, antibakteriální gel na ruce, Odour killer, eliminuje zdroj pachů, Bactashield sprej na kliky, zábradlí, madla,.... .. najdete na webu:

Získejte certifikát Bezpečný hotel 1-4  

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.