GATES MVK-1 ultrazvuková čistička a zvlhčování vzduchu

  • inteligentní ovládání regulace vlhkosti vzduchu
  • touchpad, funkce dálkového ovládání
  • časovač, funkce spánku
  • bezpečnostní systém: automatické vypnutí při vyčerpání nádrže
  • dlouhodobý provoz díky velké nádrži na vodu 
  • možnost dezinfekce, čištění ovzduší pomocí přírodního dezinfektantu Bactakleen Marvekleen

Inteligentní funkce se postarají nejen o příjemný vzduch, ale přinese i uvolnění Vašim smyslům a lepší dýchání při onemocněních s dýchacími potíži.  Nejlepší podmínky vlhkosti vzduchu pro lidi, zvířata a zařízení domácnosti vytváří GATES MVK-1 ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Jemná mlha zvlhčí suchý vzduch a postará se o uvolnění dýchacích cest a čerstvý lesk nábytku. Díky ultrazvuku vyprodukuje 200 milion krát vyšší frekvenci oscilace za vteřinu a atomizuje vodu na 1-5 mikronů malé částečky, které rozpráší ve formě jemné mlhy. Když je v místnosti vlhkost 45-60 %RH a teplota 20-25 C je to optimální stav pro zdraví & mysl. 

Chrání před statickou elektřinou & generuje anion. Anionty odstraňují ze vzduchu prach a zabíjejí mikroby. Spojení "anion - vzduch" je analogií spojení "vitamíny - strava". Anionty se často nazývají "vzdušnými vitamíny", "prvkem dlouhověkosti", a "čističem vzduchu". Užitečné vlastnosti aniontů zůstávaly dlouho nepovšimnuty. Jsou velmi důležité pro lidské zdraví. Nemůžeme si dovolit jejich léčivé vlastnosti přehlížet.

Aby toho nebylo málo, GATES MVK-1 ultrazvukový zvlhčovač vzduchu můžete využít i pro dezinfekci prostoru, místo pravidelného běhání s chemickými spreji stačí naplnit nádržku místo přírodním dezinfektantem Marvekleen, a získáte nejen příjemně čistý vzduch, ale zbavíte vaši domácnost, provozovnu, restauraci či pracoviště všech bakterií, koronaviru (testováno) a dalších patogenů. Marvekleen je bezpečný pro lidi, miminka, těhotné ženy, rostliny, zvířata i potraviny. Pro Marvekleen k dispozici technický list, testy a certifikáty mezinárodních laboratoří.

Využijte akci BLACK FRIDAY, kdy za neuvěřitelnou cenu získáte nejen přístroj ke zvlhčování vzduchu + Marvekleen 5l pro prevenci a ochranu ovzduší před šířením infekčních nemocí a epidemie, včetně koronavirové. 

Pro zdravé a bezpečné ovzduší!


SKLADEM

Zvolte si variantu:

Cena od 4 680,00 Kč