BactaShield Ultimate

Chrání povrchy až 1 rok

Bactashield ULTIMATE je účinnou ochranou vůči přenosu infekce způsobenou viry a bakteriemi. Při použití vytvoří na povrchu až 1 rok účinný průhledný ochranný štít, který ničí viry i koronavirus (testováno) a bakterie při kontaktu a působící proti tvorbě plísní a hub a také proti zápachům, které způsobují. Je bezpečný na všechny povrchy.

Superjemné nano-částice v solu z nano-hydrosyntetického procesu, složení: zinek, titanium dioxid, destilovaná voda. Vynikající samočisticí, hydrofilní funkce, extra adhezivní přilnavost.

Doporučené použití:

Ničí 99,9% zdraví škodlivých mikroorganizmů, koronavirus, je to antimikrobiální, anti-plísňová, antivirová, antimykotická aplikace (snišuje šíření chřipky, COVID-19, H1N1, SARS...)

Nejlépe účinkuje za pomoci světla, proto nepoužívejte v tmavých místnostech bez oken. Je vhodný na madla nákupních vozíků, na eskalátory, pásy pokladen v obchodech, v hromadné dopravě na madla sedadel a držáků, i na vyčištěné zděné ploty, kulturní památky, sochy, zámky, ale i na prosklené moderní budovy - odpuzuje špínu, bakterie a okna vydrží čisté velmi dlouho!

Více informací na www.bactakleen.cz

SKLADEM

Zvolte si variantu:

Cena od 1 277,00 Kč 1 596,00 Kč