Bactakleen Ultramist náplň 60ml

TOP produkt

Koncentrát pro použití pouze v přístroji BACTAKLEEN ULTRAMIST pro antibakteriální ošetření klimatizací a prostoru. Jemná nano-mlhovina se dostane všude do prostoru, absorbuje se do všech povrchů a ničí 99,9% bakterií, plísní a hub i koronavirus (testováno SGS, TÜV!) Obsahuje extrakty rostlinných olejů s prokázaným účinkem proti virům respiračních nemocí a herpesu. Významně snižuje riziko přenosu infekcí a nemocí jako např. rýma, nachlazení, chřipka, Covid-19, žloutenka, střevní infekce... i když v ošetřeném prostoru někdo kýchá, další osoba se nenakazí. Dlouhodobá účinnost 2-3 měsíce!

Bez toxických a chemických látek, žádný ozón, složení je na bázi rostlinných extraktů a olejů, např. Tea tree, Aloe vera, citrusy... vhodné i pro malé děti, astmatiky... bez škodlivých vlivů na lidi, rostliny, zvířata, potraviny i všechny povrchy. Není třeba nic vynášet z prostoru, ani po aplikaci větrat.

Použití: pro desinfekci uzavřených prostor a klimatizace: auta, hromadná doprava, autobusy, vlaky, letadla; kanceláře, mateřské školy, dětské kluby, čekárny u doktora, knihovny, kina, hotely, restaurace, provozovny, kadeřnictví, fitness centra, atd. i doma...

více informací najdete na https://www.dokonale-ciste.com/cs/bactakleen-produkty/bactakleen-ultramist 

1 náplň je na 8-9 použití (1 použití je pro místnost do 20m2, nebo 1 auto)

SKLADEM

799,00 Kč
Please select variants first

Přístroj BACTAKLEEN ULTRAMIST je možné koupit nebo zapůjčit, objednejte na info@dokonale-ciste.com