FABRIC PROTECTANT

Nový !

Fabric Protectant je produkt z řady kosmetických prostředků PREMO, který je určen k impregnaci čalounění automobilů a konvertibilních střech. Díky jedinečnému složení vytváří na chráněných površích speciální hydrofobní povlak, který chrání před skvrnami a jinými nečistotami na čalounění, kobercích, sedadlech, čelním potahu a dalších materiálních prvcích uvnitř automobilu. Speciální polymerní směs proniká hluboko do chráněného povrchu a obklopuje vlákna neviditelnou vrstvou, která chrání materiál před nečistotami. Fabric Protectant je produkt ze série přípravků pro péči o interiér používaných v myčkách automobilů jako doplněk k procesu čištění, který umožňuje zvýšit příjmy zavedením nové služby. Ideální pro parní myčky po čištění interiéru pomocí vysavače, pěnového nebo parního čističe.

Proporce: Připraveno k použití

Návod k použití: Před použitím dobře protřepejte. Produkt by se měl nanášet pouze na čisté povrchy, teprve poté dosáhne svého plného účinku. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít při pokojové teplotě. Produkt rozprostřete hladkými překrývajícími se pohyby (nejlépe křížem) ze vzdálenosti 20-30 cm pomocí postřikovače (pro nejlepší účinek k ochraně středně velkého vozu použijte asi 450 ml kapaliny).

Poznámka: Po aplikaci je zapotřebí doba 1 až 1,5 hodiny, aby produkt mohl plně proniknout do vláken. Nepoužívejte na vinylové a kožené povrchy.

SKLADEM

Zvolte si variantu:

Cena od 581,00 Kč